Moje zdjęcie
Jak widać różności u mnie nie lada, bo różności mnie interesują. Staram się rozwijać w kierunkach, które sprawiają mi przyjemność. W tygodniu jestem opiekunką do dzieci, mając przerwy na pokazy Clowniarskie, w weekendy jestem pilnym studentem Pedagogiki Specjalnej, wieczorami spotkacie mnie z płonącym hoola hop na ulicy, a gdy jestem sama dłubię przy koralikach. Jest tego dużo i wszystko możecie tu poznać. Uwielbiam szczury, nie znoszę kotów. To ja, taka pomieszana. Kocham ognień. Zimę. I wiatr.

poniedziałek, 12 lipca 2010

za mało czasu

Pomysły na biżu niestety nadal odkładam na boczny plan. Ale za mało czasu... Pracuję na dwa etaty, a czasem tak jakby na trzy :P Bo po pracy jeszcze lecę na starówkę, żeby robić to, co kocham. Może któregoś dnia, ktoś z Was mnie minie ;)

3 komentarze:

 1. Jakie piękne zdjęcie... cudnie ten ogień sie prezentuje w przestrzeni ;-) Świetna sprawa, szkoda że na żywo nie widzę

  OdpowiedzUsuń
 2. Nawet się za Tobą rozgladałam, ale to jednak chyba nie byłaś Ty.
  Piękne zdjęcie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej ! Bardzo przepraszam, że piszę komentarz nie na temat Twojego wpisu ale mam bardzo dużą prośbę. Chcę zrobić prezent dla mojej dziewczyny, która jest teraz za granicą i tym samym sprawić jej radość kiedy wróci. Jednakże by to zrobić potrzebuję do tego Twojej pomocy. Zgodzisz się mi pomóc ?

  Jeśli tak podaję linka:

  [LINK] -> PREZENT DLA KURCZAKA

  OdpowiedzUsuń

dzięki za każde słowo