Moje zdjęcie
Jak widać różności u mnie nie lada, bo różności mnie interesują. Staram się rozwijać w kierunkach, które sprawiają mi przyjemność. W tygodniu jestem opiekunką do dzieci, mając przerwy na pokazy Clowniarskie, w weekendy jestem pilnym studentem Pedagogiki Specjalnej, wieczorami spotkacie mnie z płonącym hoola hop na ulicy, a gdy jestem sama dłubię przy koralikach. Jest tego dużo i wszystko możecie tu poznać. Uwielbiam szczury, nie znoszę kotów. To ja, taka pomieszana. Kocham ognień. Zimę. I wiatr.

poniedziałek, 9 sierpnia 2010

żyję! :D

Jakby co :P Tylko czasu nie mam ^^ Dopiero co wróciłam z Festiwalu Ognia w Ostródzie :D Na razie dam jedno malutkie zdjęcie z rozgrzewki przed igraszkami ogniowymi i naszego spaceru nad wodę, niedługo będzie filmik i więcej lepszych zdjęć :D

Niestety na szybko robiłam dwie pary kolczyków jeszcze, dla znajomej. Dosyć proste, bo takie miały być :)

2 komentarze:

 1. Oooo jesteś:*:*:*:)
  Słuchaj mam do Ciebie pytanko:D Zrobiłabyś mi takie jeszcze jedne ważki?:) Może cosik jeszcze ode mnie wybierzesz?:) Strasznie się mojej Szwagierce spodobały:D Się mnie pyta Jezu ale super:D Ale muszą być ciężkie?! A ja że nie:D No i piszę do Ciebie w sprawie takiej czy by się dało zrobić takie ino może w innych kolorkach?:) Jakbyś dała radę to daj znać!:)
  Buziak:*:)

  A kolczyki super:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ajajaj! Zdjęcia z Festiwalu Ognia wyglądają super!! Wrzucisz więcej? :)
  Kolczyki piękne.... Podziwiam Twoją cierpliwość do plecenia takich cudeniek :)
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń

dzięki za każde słowo