Moje zdjęcie
Jak widać różności u mnie nie lada, bo różności mnie interesują. Staram się rozwijać w kierunkach, które sprawiają mi przyjemność. W tygodniu jestem opiekunką do dzieci, mając przerwy na pokazy Clowniarskie, w weekendy jestem pilnym studentem Pedagogiki Specjalnej, wieczorami spotkacie mnie z płonącym hoola hop na ulicy, a gdy jestem sama dłubię przy koralikach. Jest tego dużo i wszystko możecie tu poznać. Uwielbiam szczury, nie znoszę kotów. To ja, taka pomieszana. Kocham ognień. Zimę. I wiatr.

środa, 20 października 2010

rozmaitości natłok :P

Dosyć dawno nic nie pisałam, jak zwykle narobiłam sobie zaległości. Uzupełniam ostatnio tylko mój Pchli Targ, więc jeżeli ktoś tam zagląda, to jest na bieżąco z moimi wypocinami :P Ale jednak tu też pokażę to, co ostatnio wyszło spod moich łapek, trochę tego sporo, ale postaram się już teraz uzupełniać bardziej na bieżąco :)I ostatnio naszło mnie na coś nowego. Mitenki na zimniejsze dni :) Można je założyć na rękawiczki, bądź nosić same :)


I zapraszam do zabawy organizowanej przez Diabelski Młyn! Ja już wiem, co zrobię :D A teraz uciekam ze zwierzakami do weta a Wam miłego dnia życzę :)

4 komentarze:

 1. :) orientalnie się zrobiło- kapitalne zdjęcia i dokumentacja swoich dzieł :)
  cudne rzeczy robisz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę się narobiłaś. Mitenki super:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne rzeczy robisz. Biżuterai super.

  OdpowiedzUsuń

dzięki za każde słowo