Moje zdjęcie
Jak widać różności u mnie nie lada, bo różności mnie interesują. Staram się rozwijać w kierunkach, które sprawiają mi przyjemność. W tygodniu jestem opiekunką do dzieci, mając przerwy na pokazy Clowniarskie, w weekendy jestem pilnym studentem Pedagogiki Specjalnej, wieczorami spotkacie mnie z płonącym hoola hop na ulicy, a gdy jestem sama dłubię przy koralikach. Jest tego dużo i wszystko możecie tu poznać. Uwielbiam szczury, nie znoszę kotów. To ja, taka pomieszana. Kocham ognień. Zimę. I wiatr.

czwartek, 18 listopada 2010

szybko, szybko...

Ciągle w biegu, już padam. Ogółem to podcięłam sobie ostatnio grzywkę, może po weekendzie będą jakieś zdjęcia, bo jedziemy z Drugą Połówką na Pomorze, naładuję aparat (a torbę z ciuchami jeszcze bardziej :P )
Pracy jak nie miałam, tak nie mam. Codziennie prawie jeżdżę ostatnio na jakieś rozmowy, dni próbne i nic :/ Jutro mam rozmowę sklepie z biżuterią, więc trzymajcie kciuki :D Oby tym razem się udało.
A na razie dwie zaległe rzeczy pokażę. Niestety aktualnie nie mam możliwości realizowania pomysłów, które mam w głowie, bo pokończyły mi się druciki i kuszę kombinować przez cały czas i oto są efekty:

ważkowa broszka
i pierścionek z opali i turkusów, średnica 17mm:
A tymczasem ja uciekam się kąpać i potem jeszcze muszę spakować się na weekendowy wyjazd. Udanego weekendu wszystkim :)

1 komentarz:

  1. rany! jestem pod wrażeniem Twojej biżuterii. czarna magia- stworzenie czegoś takiego. wow!
    pytałas wieki temu o farbę do włosów. I teraz i za czasów dredów używałam garnier 100% color, nie miałam jednej wybranej, ale z tych rudych (jedna babka z krótkimi włosami, druga z długimi prostymi i grzywką). zawsze jednak coś innego wychodzi;) najlepiej kupować farby w sklepach fryzjerskich, ale przy dredach to w sumie nie ma różnicy. przepraszam, że nie odpisałam od razu, ale wyleciało mi z głowy:(

    OdpowiedzUsuń

dzięki za każde słowo