Moje zdjęcie
Jak widać różności u mnie nie lada, bo różności mnie interesują. Staram się rozwijać w kierunkach, które sprawiają mi przyjemność. W tygodniu jestem opiekunką do dzieci, mając przerwy na pokazy Clowniarskie, w weekendy jestem pilnym studentem Pedagogiki Specjalnej, wieczorami spotkacie mnie z płonącym hoola hop na ulicy, a gdy jestem sama dłubię przy koralikach. Jest tego dużo i wszystko możecie tu poznać. Uwielbiam szczury, nie znoszę kotów. To ja, taka pomieszana. Kocham ognień. Zimę. I wiatr.

piątek, 28 stycznia 2011

łoboż...

Dwa egzaminy w ten weekend, a ja robię zdjęcia biżuterii... Zawsze zdążę, tha... Brak mocy u mnie ostatnio, jakieś wykończenie mnie dopadło. A w pracy zamiast się pouczyć mając trochę czasu, to robię biżu. Zawsze znajdzie się zajęcie, żeby nie zajrzeć do notatek :P Ale sądzę, że teraz zniknę na dłużej, więc pokażę komplecik który zrobiłam. Linka woskowana, turkusy i koraliki szklane.
Enjoy :)

 

A tak wyglądają razem :)

 

Spojrzałam dzisiaj na zdjęcia z poprzedniego wpisu. Przepraszam za taki kicz. Strasznie j obrobiłam :P I pamiętam, że miałam pokazać bransoletkę, pokażę, obiecuję :>

4 komentarze:

 1. bardzo orginalna i pomysłowa biżuteria

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolczyki średnio mi się podobają ale bransoletka bardzoooo :-) Masz świetne pomysły!

  OdpowiedzUsuń
 3. PIĘKNE!!
  I masz świetne logo. W ogóle ładny blog.Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Aga, Miszona - dziękuję :)
  Doro - dzięki, a logo Ukochany robił :)

  OdpowiedzUsuń

dzięki za każde słowo