Moje zdjęcie
Jak widać różności u mnie nie lada, bo różności mnie interesują. Staram się rozwijać w kierunkach, które sprawiają mi przyjemność. W tygodniu jestem opiekunką do dzieci, mając przerwy na pokazy Clowniarskie, w weekendy jestem pilnym studentem Pedagogiki Specjalnej, wieczorami spotkacie mnie z płonącym hoola hop na ulicy, a gdy jestem sama dłubię przy koralikach. Jest tego dużo i wszystko możecie tu poznać. Uwielbiam szczury, nie znoszę kotów. To ja, taka pomieszana. Kocham ognień. Zimę. I wiatr.

wtorek, 17 maja 2011

pokazy, reklamy i srebrne obrączki

A właściwie jedna obrączka, którą sobie zrobiłam. Moje pierwsze dzieło ze srebra ręcznie formowane i wypalane. Jestem z niego dumna :) A to wszystko tak naprawdę dzięki Medusce, która powiedziała mi gdzie i co kupić :) Bo pisałam do wielu osób, ale niestety żadna nie zechciała mi odpisać.
Tak oto powstał mój najukochańszy pierścionek, na dodatek dostałam od Łukasza trochę kryształów górskich i udało mi się osadzić malutki odłamek. Oprócz opalu mlecznego będzie to teraz mój kolejny ukochany kamień ;)


Polecam także wyzwanie u Sarmatix z okazji Nocy Kupały, a tam piękne kolczyki do wygrania :) Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się coś zrobić i także Wam życzę powodzenia :)


A na koniec MUSZĘ się pochwalić, o umrę! W ostatnią sobotę byliśmy z Ukochanym na zdjęciach do reklamy Ery, więc jak za około 2-3 miesiące zobaczycie reklamę z dziewczyną i chłopakiem w dreadach ubranych na kolorowo pośród baniek, to jestem ja i Łukasz :P

 

3 komentarze:

 1. Oooo to trzeba oglądać:D Jak coś-to daj znać:D

  Pierścien boski:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie wyglądasz :-) Uwielbiam takie ciuszki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Joasia - na pewno dam znać :P
  Miszona - bardzo mi miło :)

  OdpowiedzUsuń

dzięki za każde słowo