Moje zdjęcie
Jak widać różności u mnie nie lada, bo różności mnie interesują. Staram się rozwijać w kierunkach, które sprawiają mi przyjemność. W tygodniu jestem opiekunką do dzieci, mając przerwy na pokazy Clowniarskie, w weekendy jestem pilnym studentem Pedagogiki Specjalnej, wieczorami spotkacie mnie z płonącym hoola hop na ulicy, a gdy jestem sama dłubię przy koralikach. Jest tego dużo i wszystko możecie tu poznać. Uwielbiam szczury, nie znoszę kotów. To ja, taka pomieszana. Kocham ognień. Zimę. I wiatr.

piątek, 23 września 2011

pierwszy dzień

No i mamy kalendarzową jesień. A u mnie oprócz zwykłych, spadły jeszcze listki ze srebra ;) Muszę je powykańczać, ale obiecałam, że w końcu będą i oto są :) To moje pierwsze prace tego typu i powiem szczerze, że bardzo fajnie mi się robi tego typu prace, niestety przez koszty materiałów dosyć rzadko mam możliwość.


11 komentarzy:

 1. Śliczne te listki! Super pomysł z paprocią. Zgadzam się, ceny art clay, zwłaszcza po podwyżce, są zabójcze :-( Ja ciągnę jeszcze na starych zapasach, jak się skończą (niebawem, niestety)będęmusiała nieco zwolnić

  OdpowiedzUsuń
 2. No to jeszcze masz szczęście ;) Mnie też się udało raz kupić przed podwyżką, jednak ja zapasów nie mam z tego :P A co do listka paproci, to chciałam, żeby jeszcze był zwinięty, ale to już wyższa szkoła, jednak będę próbować :P Dziękuję za miłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne te liście wyglądają :)
  Co dalej będziesz z nimi robić?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki :) A co dalej? Listek paproci pójdzie na łańcuszek, a te dwa listki przewiercę i zrobię kolczyki, może dodam jakieś kamienie, powiem szczerze, że sama się nie zastanawiałam jeszcze nad nimi :P

  OdpowiedzUsuń
 5. przepiękne te listki... kamyczki koniecznie dołóż takie jakieś soczyste żeby osłodzić zimno srebra

  OdpowiedzUsuń
 6. No niestety jesień już czuć oj czuć. Dobrze,że pogoda cudna to choć tyle nam jesień da radochy:)

  A liście-kurka super są:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mallla Dzięki za radę, myślę że tak zrobię :)
  Joasia Oj tak, przynajmniej urokliwa jesień rewanżuje brzydkie lato :)
  DoroDzięki ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Keendi, Hannah Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń

dzięki za każde słowo