Moje zdjęcie
Jak widać różności u mnie nie lada, bo różności mnie interesują. Staram się rozwijać w kierunkach, które sprawiają mi przyjemność. W tygodniu jestem opiekunką do dzieci, mając przerwy na pokazy Clowniarskie, w weekendy jestem pilnym studentem Pedagogiki Specjalnej, wieczorami spotkacie mnie z płonącym hoola hop na ulicy, a gdy jestem sama dłubię przy koralikach. Jest tego dużo i wszystko możecie tu poznać. Uwielbiam szczury, nie znoszę kotów. To ja, taka pomieszana. Kocham ognień. Zimę. I wiatr.

poniedziałek, 27 lutego 2012

pawie pióro

Powolutku wracam do formy i zaczynam robić. Jakoś nie mogłam przez praktycznie miesiąc złapać rytmu po przeprowadzce. Pomimo tego, że bardzo dobrze czuję się w nowym mieszkaniu, to i tak musiałam się trochę przyzwyczaić :)
Dostałam zamówienie od znajomej ze szkoły na broszkę - fioletowe pawie oczko. Na życzenie zamawiającej wzorowałam się na tej i chyba też trochę bardziej tym razem ją przemyślałam :)
Efekt końcowy wyszedł zadowalający dla mnie, chociaż po takiej przerwie widzę dużą różnicę w jakości wyszywania, jednak ręka się szybko odzwyczaja, ale oceńcie same :)8 komentarzy:

 1. Piękna jest! Śliczny fiolet :)
  A ja tam nie widzę, by ręka się odzwyczaiła ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę piękna!( bez pochlebstwa)Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Uważam, że wyszła pięknie w połączeniu haftu koralkowego i suatsz:-)))

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczna brocha i piękne kolorki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudna jest! Ja żadnych niedoskonałości nie widzę! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Broszka jest po prostu śliczna!
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. dla mnie super... choć ja z tej broszki zrobiłabym wisior ;)))

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam!
  Jeszcze jestem w szoku i pod wrażeniem, bo NAPRAWDĘ nie spodziewałam się paczuszki pod swoimi drzwiami, a zawartość bardzo mi dopadła do gustu. Nie wiem co powiedzieć. Bardzo dziękuję miłą i podwójna niespodziankę.

  P.S. W liściku napisałaś o spotkaniu na żywo, myślę że to jest możliwe i będzie fajnie. Czy jesteś teraz moją sąsiadką?
  Pozdrawiam i do zobaczenia;))

  OdpowiedzUsuń

dzięki za każde słowo